Oslavte s námi 10. výročí založení Charity Svaté rodiny Luhačovice v Týdnu s Charitou Luhačovice

Charita Luhačovice pořádá první týden v září bezplatný program pro všechny věkové kategorie. Záměrem této akce je přiblížit své služby atraktivnější formou široké veřejnosti, zájemců, klientům a individuálním dárcům.

Letos se Týden s Charitou Luhačovice 1. 9. – 5. 9. 2014 ponese v duchu oslav 10. výročí založení místní neziskové organizace Charity Svaté rodiny Luhačovice.

Srdečně zveme širokou veřejnost na 10. výročí založení Charity Svaté rodiny Luhačovice ve středu 3. 9. 2014, v kostele sv. Rodiny Luhačovice. Oslava výročí bude zahájena v 17:00 hodin slavnostní mši svatou, která bude sloužena otcem arcibiskupem Mons. Janem Graubnerem. Otec arcibiskup místní charitu před deseti lety také zřídil. Poté bude následovat doprovodný program, kterým bude provázet folklorní soubor Malé Zálesí a cimbálová muzika pod vedením primáše Pavla Dvořáka. Tato akce probíhá pod záštitou Města Luhačovice.

Osobní pozvání připojuje i ředitelka Charity Svaté rodiny Luhačovice Mgr. Lenka Semelová, DiS.:
„Ráda bych srdečně pozvala všechny naše příznivce, podporovatele a spolupracovníky, kteří nám během deseti let pomáhali s rozvojem. Srdečně zvu všechny naše uživatele, pracovníky i bývalé kolegy. Vážíme si Vaší přízně.“

A co Vám můžeme ještě nabídnout v našem týdnu? Návštěvníci si mohou zahrát třeba turnaj v ruských kuželkách o krásné ceny, účastnit se besedy na téma „Péče o seniora v domácím prostředí“ s praktickými radami a ukázkami. Pro děti a rodiče zde máme zábavné odpoledne na farní zahradě v Pozlovicích. Upozorňujeme, že oblíbené bezplatné měření glykémie přesouváme na pátek 19. 9. 2014 do Evropského týdne mobility.

Týden s Charitou Luhačovice = každý den bezplatný program pro všechny věkové kategorie. „Vidět a zažít, je přece víc než slyšet a přečíst.“ – více na www.luhacovice.charita.cz.

PODROBNÝ PROGRAM KE STAŽENÍ

 

Hlavní partneři
Vincentka