Taneční zábava / Svatobořáci

  • Datum konání: 27. 8. 2020
  • Čas konání: 19:00 - 22.30
  • Místo konání: MěDK Elektra - sál Rondo
  • Vstupné:

Skupina kamarádů, kteří mají stejný hlavní zájem, a tím je hudba, lépe řečeno dechová hudba. 11. Listopadu 2010 založili kapelu, která dostala název DH Svatobořáci. Průměrný věk kapely je 18 let. Počet členů je 17. Premiéra DH Svatobořáci se konala na setkání se seniory obce Svatobořice-Mistřín, 12. Prosince 2010. Od té doby nasbírala mnoho zkušeností např. byla hostem tradičního Seriálu dechovek v Kyjově, účastnila se Festivalu slováckých dechových hudeb a na dalších poutích a přehlídkách. Tuto dechovou hudbu čeká slibná budoucnost. Nenechte si ji ujít tuto nadějnou kapelu!

Svatobořice-Mistřín jsou vinařská obec s množstvím vinných sklepů a vinařských akcí. V obci se udržují bohaté folklorní tradice,  je známá překrásným krojem, písněmi a tanci. Nejen v obci a okolí, ale i v zahraničí vystupují národopisné soubory a hudby. Mezi ně patří soubor Podkověnka, Krušpánek, Lúčka, Slovácký krúžek Svatobořice-Mistřín, Mužský pěvecký sbor, dechová hudba Mistříňanka , Varmužova cimbálová muzika aj.

DH vystupuje v kroji.
Délka pořadu 19.00hod. – 22.30hod., stolové uspořádání s tanečním parketem, klimatizovaný sál. Pokladna otevřena 1/2 hod. před akcí.

Veranstaltungen in Luhačovice

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hauptpartner
Vincentka
Východní Morava