Včelařská výstava

Historii i současnost včelařství v Luhačovicích přibližuje výstava, kterou připravili včelaři z Luhačovic v hudebním salonku MěDK Elektra. "Tato výstava je určena především dětem a mládeži. Chceme jim touto formou přiblížit včely, péči o ně i je...

Historii i současnost včelařství v Luhačovicích přibližuje výstava, kterou připravili včelaři z Luhačovic v hudebním salonku MěDK Elektra. "Tato výstava je určena především dětem a mládeži. Chceme jim touto formou přiblížit včely, péči o ně i jejich význam. Možná, že některé z nich tento koníček zaujme natolik, že se mu budou v budoucnu věnovat a rozšíří naše řady," vysvětlil hlavní cíl výstavy předseda včelařů Pavel Horák.

nn

S množstvím nových zážitků z pěkně připravené výstavy ovšem odejdou nejenom děti, pro které mimo atraktivních exponátů mezi kterými nechybí model starého úlu a prosklený model s živými včelami, připravili organizátoři soutěže a hry, ale i dospělí, pro které je připravena ochutnávka medu, medoviny a nabídka svíček ze včelího vosku. Výstava je otevřena do 14. září denně od 9.00 do 17.00. a určitě stojí za to ji navštívit.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka