Infocentra: Luhačovice a Pozlovice

Kam jít v Luhačovicích jako návštěvník města aktio kvalifikovanou radu? Přece do některého z našich infocenter.

Když si s něčím nebudete v Luhačovicích vědět rady, pomůžou vám místní infocentra. Hned dvě v Luhačovicích jedno v Pozlovicích. Poradí vám, kudy tudy do cíle vašeho výletu, kde a kdy se koná zajímavá akce, budou pro vás mít spoustu užitečných tipů. Infocentrum také prodává vstupenky na akce, parkovací karty a pořádá organizované výlety pro turisty.

Město Luhačovice

Infocentrum v Luhačovicích vám podá veškeré potřebné turistické informace, zařídí ubytování v soukromí, vstupenky na žádané kulturní akce, poskytne informační brožury a knihy, uschová zavazadla, zařídí prohlídku města, průvodcovské služby, nabídne suvenýry z legendárních moravských lázní a mnoho dalšího.

 

Lázně Luhačovice a.s.

Infocentrum Lázní Luhačovice najdete přímo na lázeňské kolonádě společně s cestovní agenturou Luhanka. Kromě výletů do okolí, prohlídek Luhačovic, vstupenek na kulturní akce v Luhačovicích zde můžete koupit také  dárkové poukazy na služby v Lázní Luhačovice a.s. a Léčebných lázní Jáchymov a.s.

Městys Pozlovice

Infocentrum v Pozlovicích poskytuje informace o ubytování, stravování, kulturních akcích v městysi a okolí, o sportování u luhačovické přehrady. Také ověřuje výpisy z CzechPOINTu, podpisy a listiny, nabízí veřejný internet a kopírovací služby.