Praktické informace

Vše, co se vám může hodit při návštěvě Luhačovic. V adresáři firem a organizací najdete subjekty působící v Luhačovicích a nejbližším okolí. Turisty budou nejvíce zajímat ubytování a stravování v Luhačovicích. V praktických informacích zjistíte jak se k nám nejlépe dostat, kde v Luhačovicích parkovat, obhlédnete si město a okolí na webkamerách a k tomu řadu dalších užitečných informací. Nenašli jste přesně to, co by vás zajímalo? V kontaktech se podívejte, jak se s námi spojit, a my vám rádi pomůžeme nebo se přímo obraťte na místní infocentra.

Adresář firem

Hledáte ubytování, restauraci, prodejnu nebo kadeřnictví? Jste na správném místě a navštivte náš nový adresář firem, organizací a subjektů, který pro vás ve spolupráci s firmami a organizacemi aktualizujeme.

Webkamery

Nejlepší je vidět vše naživo. Chystáte se navštívit Luhačovice? Ještě před návštěvou luhačovického náměstí 28. října v centru města nebo kolonády na Lázeňském náměstí v centru lázní si vše můžete prohlídnout online. Webkamery máme i v okolí města, kam třeba plánujete výlety. Okuste místní atmosféru „nanečisto“ a nalaďte se na to opravdové „naživo“.

Počasí

Chystáte se právě teď do Luhačovic na výlet nebo dovolenou? Bude se vám hodit lokální předpověď počasí. V lázeňských atrakcích si pobyt užijete jak za deště, tak ve slunečných dnech, ale přece jen je dobré alespoň orientačně vědět, jak se máte vybavit.

Mapa

Pro nejlepší orientaci poslouží skvěle mapa Luhačovic a okolí s vyznačenými turisticky frekventovanými místy. Kromě zmapovaných tras si můžete prostudovat i popisky zajímavých lokací a památek. Udělejte si z každého výletu jedinečný zážitek.

Aktuality

Zde pro vás máme novinky z Luhačovic a blízkého okolí určené především vám – návštěvníkům, turistům i pravidelných hostům našeho města. Chcete být v obraze? Čtěte naše články! Aby vám nic neuteklo, registrujte se k odběru novinek v patičce stránek.

Infocentra

Jste v Luhačovicích poprvé? Nebo se chcete inspirovat či dozvědět o všech možnostech během pobytu?  Infocentra máme rovnou tři. Mimo jejich pracovní dobu vám snad poslouží náš web.

Parkování

Parkování v Luhačovicích. Zde najdete bližší informace k parkování včetně mapy. Během nejpopulárnějších akcí v Luhačovicích vás na parkoviště bezpečně dovedou také dočasné  dopravní značky. Dodržujte prosím pravidla parkování. Naše městská policie dělá svoji práci poctivě.

Doprava

Jak se do Luhačovic dostat? Přečtěte si o více o dopravě. Řidiči automobilů v dnešní době asi využijí některou z mnoha dostupných navigací, které nabízí dnešní vozy a  chytré telefony. Rubriku zachováváme z nostalgie, náš server je v provozu již od roku 2004.

Ke stažení

Zde najdete praktické dokumenty našich partnerů nejen pro turisty. Znáte to. Štěstí přeje připraveným.