Praktické informace

Vše, co se vám může hodit při návštěvě Luhačovic. V adresáři firem a organizací najdete subjekty působící v Luhačovicích a nejbližším okolí. Turisty budou nejvíce zajímat ubytování a stravování v Luhačovicích. V praktických informacích zjistíte jak se k nám nejlépe dostat, kde v Luhačovicích parkovat, obhlédnete si město a okolí na webkamerách a k tomu řadu dalších užitečných informací. Nenašli jste přesně to, co by vás zajímalo? V kontaktech se podívejte, jak se s námi spojit, a my vám rádi pomůžeme nebo se přímo obraťte na místní infocentra.

Adresář firem

Hledáte ubytování, restauraci, prodejnu nebo kadeřnictví? Jste na správném místě a navštivte náš nový adresář firem, organizací a subjektů, který pro vás ve spolupráci s firmami a organizacemi aktualizujeme.

Webkamery

Nejlepší je vidět vše naživo. Chystáte se navštívit Luhačovice? Ještě před návštěvou luhačovického náměstí 28. října v centru města nebo kolonády na Lázeňském náměstí v centru lázní si vše můžete prohlídnout online. Webkamery máme i v okolí města, kam třeba plánujete výlety. Okuste místní atmosféru „nanečisto“ a nalaďte se na to opravdové „naživo“.

Mapa

Pro nejlepší orientaci poslouží skvěle mapa Luhačovic a okolí s vyznačenými turisticky frekventovanými místy. Kromě zmapovaných tras si můžete prostudovat i popisky zajímavých lokací a památek. Udělejte si z každého výletu jedinečný zážitek.

Aktuality

Zde pro vás máme novinky z Luhačovic a blízkého okolí určené především vám – návštěvníkům, turistům i pravidelných hostům našeho města. Chcete být v obraze? Čtěte naše články! Aby vám nic neuteklo, registrujte se k odběru novinek v patičce stránek.

Infocentra

Jste v Luhačovicích poprvé? Nebo se chcete inspirovat či dozvědět o všech možnostech během pobytu?  Infocentra máme rovnou tři. Mimo jejich pracovní dobu vám snad poslouží náš web.

Parkování

Parkování v Luhačovicích. Zde najdete bližší informace k parkování včetně mapy. Během nejpopulárnějších akcí v Luhačovicích vás na parkoviště bezpečně dovedou také dočasné  dopravní značky. Dodržujte prosím pravidla parkování. Naše městská policie dělá svoji práci poctivě.

Doprava

Jak se do Luhačovic dostat? Přečtěte si o více o dopravě. Řidiči automobilů v dnešní době asi využijí některou z mnoha dostupných navigací, které nabízí dnešní vozy a  chytré telefony. Rubriku zachováváme z nostalgie, náš server je v provozu již od roku 2004.

Ke stažení

Zde najdete praktické dokumenty našich partnerů nejen pro turisty. Znáte to. Štěstí přeje připraveným.