Lázeňské domy Luhačovice

Hledáte pro svůj pobyt v Luhačovicích místo, kde se budou starat o všechny vaše potřeby? Dopřejte si ubytování s všestrannou péčí ve zdejších lázeňských domech! Takových oáz odpočinku, legendárních i super moderních, najdete v Luhačovicích celou řadu, ať už v centru, nebo u blízké přehrady. Luhačovické lázeňské domy organizují komplexní a příspěvkové lázně „na pojišťovnu“ i rehabilitační a wellness pobyty pro samoplátce. V několika působí i lékaři a zdravotní sestry. Inspirujte se slavným hudebním skladatelem Leošem Janáčkem, který si v Luhačovicích upevňoval zdraví hned 23×.

Palace

Navštivte lázeňský dům Palace! Těší se na vás největší lázeňský hotel v Luhačovicích, držitel prestižního certifikátu EuropeSpa med, který soustřeďuje všechny služby pod jednou střechou. Zařízení leží v centru města a nabízí 235 lůžek. Užijte si v lázeňském hotelu Palace nevídané pohodlí, více než 60 procedur „po ruce“!

Jurkovičův dům

Skvělou volbou je Jurkovičův dům, proslulý luhačovický lázeňský hotel ve stylu lidové secese. Nachází se v těsné blízkosti nově zrekonstruované lázeňské kolonády. Zařízení s 80 lůžky poskytuje komplexní služby a k tomu dýchá kouzlem dávných časů… Nechte se zlákat!

Morava

Toužíte po komfortním ubytování s koupelemi, inhalacemi a dalšími procedurami přímo v budově? Navštivte luhačovický lázeňský dům Morava! Prostorný hotelový komplex tvoří čtyři vzájemně propojené objekty. Nechybí zde kadeřnictví a denní bar s wi-fi.

Miramare

Pobyt snů vám zajistí luhačovické lázeňské domy Miramare, patřící do skupiny Royalspa. Nabízejí ubytování ve třech lázeňských hotelech s veškerými službami. Poskytují odbornou lázeňskou léčbu zaměřenou na nemoci dýchacích cest, pohybové, trávicí, oběhové, neurologické či onkologické v remisi. Léčí rovněž obezitu a diabetes.

Nivamare

Moderní lázeňský hotel Nivamare s vlastním vyhřívaným bazénem vás nadchne! Leží v klidné lokalitě nad přehradou, asi kilometr a půl od centra Luhačovic. V hotelu je klientům k dispozici nejen venkovní a vnitřní bazén, ale také krásné moderní wellness se saunovým světem. Hotel Nivamare nabízí wellness pobyt s polopenzí a relaxačními procedurami. Je zde možno pořádat také firemní akce.

Praha

Vyberte si pro svůj pobyt lázeňský dům Praha! Má stylové umístění v Pražské čtvrti luhačovických lázní, asi 500 metrů od kolonády. Poskytuje pitné kúry, elektroléčbu, parafinové,  bio voskové a rašelinové zábaly, přísadové a perličkové koupele, inhalace, léčebný tělocvik, rozmanité masáže či skotský střik. Vyžijete se i v hotelovém bazénu s vodou ošetřenou ozónem či blízkém sportovním areálu.