Vánoční koncert dětem

V sobotním podvečeru proběhl v sále Městského domu kultury Elektra  4. ročník vánočního benefičního koncertu, který byl věnován znevýhodněným dětem. Celkem se rozdaly dary v hodnotě 230 tisíc korun. "Tři týdny před koncertem odřekli dva účinkují...

V sobotním podvečeru proběhl v sále Městského domu kultury Elektra  4. ročník vánočního benefičního koncertu, který byl věnován znevýhodněným dětem. Celkem se rozdaly dary v hodnotě 230 tisíc korun. "Tři týdny před koncertem odřekli dva účinkující, protože byli nominováni na Českého slavíka, a my jsme museli rychle sehnat náhradu, ale všechno se nám povedlo tak, že diváci na slavnostním večeru nebyli o nic nechuzeni," sdělila Veronika Záhorská, organizátorka charitativní akce.

nn

Letos byla v rozdávání dárků trochu výjimka, poprvé bylo vybráno pět konkrétních dětí, které jsou těžce nemocné, a kterým chtěli organizátoři projektu Léčebné lázně Luhačovice – Sanatorium Miramare, nějakým způsobem zpříjemnit život. Mezi ně byly rozdány věci za 150 tisíc korun (například inhalátor, léčebný pobyt v lázních, zdravotní pomůcky, ale i kolečkové brusle a hračky). Pro jednoho chlapečka, který čeká na transplantaci plic a tráví většinu času v nemocnicích, byl zakoupen nový notebook. Další dárky si odnesly děti z dětských domovů ve Vizovicích a v Bojkovicích.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka