MŠ Luhačovice ve zlínském divadle

Velký potlesk sklidily děti naší mateřské školky při úterním vystoupení v Městském divadle ve Zlíně. Pod záštitou primátorky Ireny Ondrové se zde konal už čtvrtý ročník regionální přehlídky mateřských škol - Zlínský škrpálek. Pro naše děti to byla premiéra a představily se vyst...

Velký potlesk sklidily děti naší mateřské školky při úterním vystoupení v Městském divadle ve Zlíně. Pod záštitou primátorky Ireny Ondrové se zde konal už čtvrtý ročník regionální přehlídky mateřských škol – Zlínský škrpálek. Pro naše děti to byla premiéra a představily se vystoupením Hop sem – hop tam, které s dětmi nacvičily paní učitelky Kafková a Matulová.

nn

Během odpoledne se na podiu Městského divadla Zlín prezentovala dvacítka školek z celého kraje. Představily se Březůvky, Návojná, Luhačovice, Broumov-Bylnice… Spektrum prezentace bylo velmi široké, od jednoduchých dramatizací, hudebních a pohybových vystoupení až po folklorní pásmo. Přehlídka nebyla výherní a přesto…vítězem byl každý, kdo se na velkém podiu a před zaplněným sálem divadla představil.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka