Volejbalový kemp Zdeňka Haníka

Ve dnech od 19. 12. do 22. 12. 2004 proběhl ve Sportovním centru Radostova Luhačovice volejbalový kemp Zdeňka Haníka. Jednalo se o setkání mladých talentovaných volejbalistů a volejbalistek z celé České, ale i Slovenské republiky, kteří měli možnost se během 4 dnů naučit nové a zdokonalit ji

Ve dnech od 19. 12. do 22. 12. 2004 proběhl ve Sportovním centru Radostova Luhačovice volejbalový kemp Zdeňka Haníka. Jednalo se o setkání mladých talentovaných volejbalistů a volejbalistek z celé České, ale i Slovenské republiky, kteří měli možnost se během 4 dnů naučit nové a zdokonalit již známé techniky.
nn
nnSvé znalosti a zkušenosti těmto mladým sportovcům předávali známí čeští trenéři, jakými jsou PhDr. Zdeněk Haník (trenér reprezentace mužů 2000-01), Milan Fortuník (asistent trenéra reprezentace mužů 2000-01), Aleš Novák (současný trenér reprezentace kadetek ČR 2004) nebo Richard Wiesner (člen realizačního týmu reprezentace mužů a žen).
nn
nnCelý kemp se ovšem neskládal pouze z praktických nácviků jednotlivých herních technik, ale byl doplněn o aerobní, protahovací a posilovací část, o rozbor videa s účastníky a regenerační část skládající se z masáží, perličkových koupelí a návštěv sauny, které jsou součástí vybavení SC Radostova. Součástí tohoto kempu byly i semináře a diskuze trenérů s výše zmíněnými vedoucími.
nn
nnKulturní část kempu vyplnilo vystoupení hudební skupiny Jablkoň,, jejíž frontman Michal Němec je bývalý volejbalový trenér.
nn
nnVe Sportovním centru Radostova Luhačovice proběhl podobný kemp již v červenci tohoto roku a jsme rádi, že stále více lidí objevuje kvalitu tohoto sportovního areálu a projevují zájem se do tak dobrých sportovních podmínek pravidelně vracet.
nn
nnJiž nyní se jedná o možnosti konání podobného kempu v červenci 2005, který by se měl věnovat novým tréninkovým tématům.

nn

Hlavní partneři