Tělocvična základní školy v novém

V úterý 20. 10.  byla v tělocvičně základní školy slavnostně přestřižena páska, která odstartovala novou etapu v životě školy. V posledních několika dnech byla ukončena rekonstrukce tělocvičny. Oprava se skládala ze dvou etap. První etapa byla dokončena v loňském roce a sestávala z cel...

V úterý 20. 10.  byla v tělocvičně základní školy slavnostně přestřižena páska, která odstartovala novou etapu v životě školy. V posledních několika dnech byla ukončena rekonstrukce tělocvičny. Oprava se skládala ze dvou etap. První etapa byla dokončena v loňském roce a sestávala z celkového zateplení tělocvičny, včetně izolace střechy, výměny oken a okenních rámů. Tyto úpravy stály 4,2 miliony korun, přičemž dotace ze Státního fondu životního prostředí činily 3 miliony korun. Zbytek dofinancovalo město ze svých zdrojů.

nn

V letošním roce byla dokončena druhá etapa. Jednalo se o výměnu parket v obou tělocvičnách. Zlínský kraj poskytl částku 200 tisíc korun. Město zaplatilo zbývajících 660 tisíc korun.

nn

"Já si myslím, že co se týče právě tělocvičen, více méně zdi a stropy nejsou až tak podstatné. Důležité je to, co má člověk pod nohama. To znamená že podlaha je základ a grunt. A pokud je podlaha dobrá, pak už zbývá jen popřát, aby se dětem i dospělým, kteří tady chodí, dobře sportovalo, aby ty výsledky ve sportu byly co nejlepší," uvedla členka rady ZK Taťána Nersesjan.

nn

Částečně byla zrekonstruována i cvičná kuchyň, kde se děti učí volitelný předmět domácnost.Tady se opravila izolace a podlahy.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka