Radun v rekonstrukci

Radun - relaxace, atmosféra, dostupnost, úslužnost a návrat. To je filosofie funkcionalistické vily, která je od letošního léta v rekonstrukci. Práce by měly být ukončeny tak, aby byl čtyřhvězdičkový hotel, který nabídne pod jednou střechou špičkové ubytování v patnácti dvoulůžkových pokojích, stylovou prvorepublik...

Radun – relaxace, atmosféra, dostupnost, úslužnost a návrat. To je filosofie funkcionalistické vily, která je od letošního léta v rekonstrukci. Práce by měly být ukončeny tak, aby byl čtyřhvězdičkový hotel, který nabídne pod jednou střechou špičkové ubytování v patnácti dvoulůžkových pokojích, stylovou prvorepublikovou restauraci, konferenční prostory, originální Vitální svět otevřen 1. května. Součástí hotelového areálu bude i letní terasa a zahrada.
nn"My jsme Radun převzali před dvěma lety, bohužel byl v havarijním stavu. Museli jsme vyřešit vlhkost, nové rozvody elektřiny, topení a vody, podlahy, stropy. V podstatě zůstali jen obvodové zdi. Vzhledem k tomu, že dotace z Regionálního operačního programu, které byly nasměrovány do Luhačovic, již nebylo možno využít, byli jsme nuceni řešit financování komerčním úvěrem," sdělil Marek Nesázal, majitel objektu.
nnCelková cena i s vybavením interiérů a okolními úpravami zahrady bude stát
nn22 milionů korun.
nnNoví majitelé věří, že opravený Radun nabídne hostům atmosféru prvorepublikového hotelu, (Radun postavil v roce 1928 známý architekt Bohuslav Fuchs) v kombinaci s komfortem nejmodernějších technologií. Oblíbený rodinný penzion byl ve své době vyhledávaným střediskem, kde se rekreovaly známé herečky Ljuba Hermanová nebo Nataša Gollová. Při svém prvním a jediném pobytu v Luhačovicích zde byl ubytován náš první československý prezident Tomáš Garrique Masaryk.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka