Aquila Aerobic Fitness Cup Luhačovice 2010

Od pátku 9. do neděle 11. dubna bude Sportovní centrum Radostova v Luhačovicích hostit špičku sportovního aerobiku z celé republiky. Závod, jehož vyhlašovatelem je Český svaz aerobiku, pořádá Aerobik klub Zlín pod patronací luhačovického starosty pana Františka Hubáčka již počtvrté. Přihlášeno je více nežli tisíc...

Od pátku 9. do neděle 11. dubna bude Sportovní centrum Radostova v Luhačovicích hostit špičku sportovního aerobiku z celé republiky. Závod, jehož vyhlašovatelem je Český svaz aerobiku, pořádá Aerobik klub Zlín pod patronací luhačovického starosty pana Františka Hubáčka již počtvrté. Přihlášeno je více nežli tisíc závodníků z celé republiky a o medaile bude na tomto prvém nominačním závodě sezóny bojovat i šest týmů pořádajícího zlínského klubu.

nn

V pátek 9. 4. zahajuje v 15,00 kategorie kadetek (11-13 let) . Sobota bude patřit fitness týmům této věkové kategorie a odpoledne pak dětem / 8-10let). Neděle je vyhrazena hip hopu, pak bude následovat soutěž juniorů (kat. 14-16) a odpoledne se představí nejlepší z kategorie dospělých.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka