Voda a bahno se valí na silnice i do sklepů

Situace v dopravě ve Zlíně i okolí se stále komplikuje. Další neprůjezdná silnice je nábřeží mezi Prštným a supermarketem Lídl. Na cestě je tolik vody, že už auta neprojedou.nnDalší uzavřené silnice: ulice Dlouhá, Březnická, Husova a Tyršova v Malenovicích, Bohuslavice u Zlína směr Šarovy, dále jsou problé...

Situace v dopravě ve Zlíně i okolí se stále komplikuje. Další neprůjezdná silnice je nábřeží mezi Prštným a supermarketem Lídl. Na cestě je tolik vody, že už auta neprojedou.

nn

Další uzavřené silnice: ulice Dlouhá, Březnická, Husova a Tyršova v Malenovicích, Bohuslavice u Zlína směr Šarovy, dále jsou problémy v obcích Honětice ve směru na Hostice, z Drahlova směrem na Zlámanku a z Žákovic směrem na Vítonice. Problémy jsou také v Bílovicích směrem na Šarovy na Zlínsku a v Nedachlebicích. Voda zaplavila i cestu vedoucí v obci Jarcové do Vsetína.

nn

Na Uherskohradišťsku je situace nejhorší v Kunovicích. Asi třicet lidí tady staví hráze kvůli tomu, že se do města valí voda z řeky Olšavy. S pytli plnými písku jim pomáhá i deset hradišťských policistů.

nn

Problémy už budou mít i chodci: uzavřeny jsou všechny kovové lávky vedoucí přes Dřevnici. V provozu jsou zatím pouze betonové mostky, například se dá po mostě u hygienické stanice, u nemocnice na Bartošově ulici, u Čepkova. Žádáme obyvatele, aby ve vlastním zájmu nechodili do blízkosti rozvodněných řek.

nn

Policisté se převážně věnují situaci v dopravě a snaží se usměrňovat provoz a řidiče navádět na průjezdné cesty. Prosíme, aby všichni bezezbytku respektovali jejich pokyny.
nn
nnPřehled o aktuálních uzavírkách silnic ve Zlínském kraji najdete zde: http://aplikace.policie.cz/dopravni-informace/Default.aspx

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka