Bojovníci dračí země

Na týden se staly luhačovické děti Bojovníky dračí země. To když si užívají letní tábor Harryho Pottera pořádaný Domem dětí a mládeže v Luhačovicích. Od pondělí do pátku tráví prázdninový čas 37 dětí a 7 vedoucích v Hutisku - Solanec, v prostředí Vsetínských vrchů. Tématem letošního tábora, který DDM p...

Na týden se staly luhačovické děti Bojovníky dračí země. To když si užívají letní tábor Harryho Pottera pořádaný Domem dětí a mládeže v Luhačovicích. Od pondělí do pátku tráví prázdninový čas 37 dětí a 7 vedoucích v Hutisku – Solanec, v prostředí Vsetínských vrchů. Tématem letošního tábora, který DDM pořádá po šesté, je Harry Potter a Bojovníci dračí země. Děti jsou rozděleny do tří skupin – Sexy drakon, Fair drakon a Blue drakon.
nn“Děti plní každý den úkoly tak, aby se na konci tábora dostaly k tomu nejdůležitějšímu. Bojovníci dračí země musí najít temné vejce, které má v sobě ukrytou sílu, která všechny ochrání před tajemným a zlým lordem Voldemortem,“ vysvětlila Jana Tomková, hlavní vedoucí tábora.
nnTáborníci už mají za sebou celodenní výlet na Radhošť, koupání v nedalekém koupališti, táborák a noční hru.
nn„Nám se tady velice líbí, protože je tu pěkné a příjemné prostředí, ubytovnu máme jen sami pro sebe. Moc dobře tady vaří, to potvrdí i děti. Drobná zranění máme každý den. Puchýř, třísku, včelku. Ale není to nic vážného. Moc si to tu s Bojovníky dračí země užíváme,“ dodala s úsměvem Jana.
nnReportáž z prázdninového pobytu dětí v Hutisku – Solanec můžete od úterý 20. července sledovat v Týdeníku na www.luhacovice.cz
nn
nn
nn

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka