Inspirativní menu – Symfonie, Libreto, Janáček

K 20. výročí festivalu Leoše Janáčka šéfkuchař hotelu Augustiniánský dům Peter Babol již od května nabízí nově sestavená menu Libreto, Symfonie a Janáček. Leoš Janáček strávil svou ozdravnou dovolenou v hotelu celkem 12 krát v rozmezí let 1912–1928. Během svých pobytů zde napsal Lišku Bystroušku a Glagolskou mši, díla, která dodnes ovlivňují světovou operní tvorbu.

Šéfkuchař Peter Babol „Velice nás těší, že tak významná osobnost pobývala v našem hotelu, a právě na jeho počest jsme vytvořili uvedená menu. Věříme, že chuťově buňky uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a návštěva Augustiniánského domu bude pro vás stejně inspirativní, právě tak jako pro Leoše Janáčka.“, dodává vedoucí recepce Ivona Prchlíková.

Restaurant Symfonie, mohou využít nejen hoteloví hosté, ale také široká veřejnost.

run_function(‚id‘,’41‘,’12979′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(\’80\‘); $wc[\’id\‘]=(($GLOBALS[\’interpret\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(\’12979\‘); $wc[\’unique_id\‘]=(($GLOBALS[\’interpret\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[\’function_id\‘]=\’41\‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Hlavní partneři
Vincentka