FK Luhačovice – TJ Sokol Rokytnice 1:3 (0:0)

Domácí chtěli po třech porážkách v řadě odčinit nepříznivé výsledky v zápase s Rokytnicí. Zápas začal v pomalém tempu se spoustou nepřesností.

Hosté se dopředu moc nehrnuli a především se věnovali defenzivě. Vůbec první pořádná šance přišla až po půl hodině hry a to když zatáhl míč po právě straně Galuška a jeho přihrávku minul na zadní tyči skluzem Surý. Domácí tato šance nabudila a pět minut na to se do zakončení dostal Kovařík, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče. V prvním poločase se nebylo moc na co dívat a tak skončil 0:0. Do druhé půle naskočili domácí jak polití živou vodou. Snad 25 vteřin po rozehrávce potáhl míč Zicha, přihrál na hranici pokutového území Galuškovi, který svou střelu namířil k pravé tyči – 1:0. Domácí se neradovali dlouho, jelikož v 53. minutě prošel středem obrany Goňa a prostřelil Novosáda 1:1. V 63. minutě se hosté dostali do vedení. Kovařík pokrýval balon směřující k Novosádovi ten ovšem zazmatkoval a nakopl mu jej přímo do nohy a k překvapení všech se míč odrazil přímo do vlastní brány 1:2. S domácími tento nešťastný moment zamával, ale snažili se o vyrovnání. Všechny šance na vyrovnání ovšem otupil Goňa, který si naběhl na centr za obranu a zvýšil na – 3:1. Hosté si tak odvážejí cennou výhru 3:1. Domácí prohráli počtvrté v řadě a v následujícím zápase je čeká derby v Biskupicích.

Branky: Galuška -Goňa A. 2x, vlastní