FK Luhačovice – Sokol Kateřinice 1:1 (1:0)

Domácí se do svého soupeře zakousli a v prvních deseti minutách se mohli radovat po střele Košárka, která ovšem skončila těsně vedle. Poté se hra vyrovnala, ale hrálo se převážně na půli hostů.

Luhačovice svůj tlak zužitkovali po půlhodině hry. Peškův pas za obranu si zpracoval David Červenka a přihrál do prázdné brány Halodovi 1:0. První půle skončila zaslouženým vedením domácích. Do druhé půle převzali aktivitu hosté a v 52. Minutě se mohli radovat z vyrovnání. Ovšem sólo Cahlíka vychytal Soukeník. V 62. minutě se domácí po obrovské hrubici mohli radovat z dvoubrankového vedení. David Červenka postupoval skoro z půle sám na bránu, ale jeho střelu vytěsnil Zimek. Nedáš, dostaneš staré pořekadlo, které ovšem platí. V 66. minutě se do vápna propracoval Válek a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 1:1. Hosté se snažili strhnout utkání na svou stranu. Ale když Cahlík spálil svou další šanci tak se obě dvě mužstva rozešla po remíze 1:1.

Branky: Haloda – Válek