Štítná nad Vláří B – FK Luhačovice B 0:7 (0:1)

Po dohodě obou klubů se dohrávka 12. kola, hrála pod umělým osvětlením, již v pátek v šest večer. Do utkání lépe vstoupila lépe rezerva Luhačovic. Po rohovém kopu Červenkovu hlavičku tečoval Slezák a poslal domácí do vedení 0:1.

Poté se hra vyrovnala a hosté se po čtvrthodině dostali do první velké šance. Po centru z boku hlavičkoval Struhař a míč jen těsně proletěl kolem levé tyče domácí svatyně. Luhačovice se po tomto momentu probraly a vedení mohl navýšit Smištík, ale jeho střela postrádala razanci a poradil si s ní brankář hostů. Deset minut před koncem mohla Štítná vyrovnat. Po pěkné narážečce se do pokutového území dostal Struhař, ale jeho tutovku vychytal Surý fantastickým zákrokem a podržel domácí. Po pauze nastoupili Luhačovice aktivněji, ale skóre zůstávalo do 65. minuty stále 0:1. To co se událo v posledních pětatřiceti minutách, nechápou hráči ani fanoušci štítné asi doteď. Nejprve v 66. minutě po rohu Štítné vyrazil dopředu Polách, narazil si míč s Peškem a ten se nemýlil 0:2. V 70. minutě si připravil míč do středu Ondřej Červenka a krásnou křížnou střelou na zadní tyč zvýšil na 3:0. V 74. minutě centroval míč do šestnáctky Hubáček a jeden ze stoperů si srazil míč do vlastní brány 0:4. V 77. minutě se před pokutovým územím dostal k míči Slezák a svou střelu otřel o tyč a vsítil svou druhou branku. Hned o minutu později mohl zkompletovat hattrick, ale brankář hostů skvěle zasáhl. Za další dvě minuty měl na noze šestou branku Hubáček, ale mířil vysoko nad branku. Deset minut před koncem vystřídal střelec dvou branek Slezák hrajícího trenéra Pijáka. Asi po dvou minutách na hřišti dostal na hlavu krásný centr od Hrnčiříka a zvýšil vedení na 0:6. V poslední minutě se k míči dostal opět Piják a jeho projektil z rohu uzavřel účet utkání na 0:7.

Branky: Slezák 2x, Piják 2x, Pešek, Červenka O., vlastní