Skončila Letní taneční škola Victoria

V pátek 26. července skončil poslední týden taneční školy, který  v sále Rondo Městského kulturního domu Elektra organizovala taneční škola Victoria Brno. V sedmi kurzech se vystřídalo asi 120 tanečníků z České republiky i ze Slovenska.

V prvním týdnu se tančila zumba, latino mix, párové latini tance salsa, bachanta, čača i swingový tanec. Druhý týden byly kurzy zaměřeny na musical dance. Poslední týden taneční školy se nesl ve znamení španělských rytmů flamenga, orientálních tanců a perských tanců.  „Na Letní škole učí lektoři z České a Slovenské republiky, jsou to v podstatě profesionální tanečníci, kteří ještě aktivně tančí třeba v divadle, nebo ve svých tanečních skupinách, anebo to jsou  vyloženě profesionální učitelé tance, kteří mají své taneční školy,“ vysvětlila Martina Svobodová majitelka TŠ Victoria, která dále dodala. „Určitě to jsou hlavně kurzy pro veřejnost, nejenom pro profesionální tanečníky, ale zejména pro veřejnost a my jsme v podstatě letos ve spojení s kulturním domem Elektra udělali takovou věc, že jsme umožnili veřejnosti, aby si přišli ty lekce vyzkoušet bez placení, podívat se co by se jim líbilo, měli možnost přijít, škoda, že toho moc veřejnost letos nevyužila, to mě mrzí a doufám, že příští rok se to zlepší, protože budeme připravovat ještě další nové věci. Například představení lektorů, kteří budou večer sami vystupovat pro veřejnost, tak doufám, že příští rok veřejnost trošku víc zareaguje.“ Podrobnější informace o termínu a programu taneční školy v příštím roce budou zveřejněny na www. tsvictoria.cz.

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’13309′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚702‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚13309‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-photogallery‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Hlavní partneři
Vincentka