FK Luhačovice B – Nedašova Lhota 3:4 ( 2:2 )

Do utkání lépe vstoupili domácí a již po 11. minutách hry se prosadil důrazný Tomáš Haloda a poslal domácí do vedení.

Domácím euforie nevydržela moc dlouho, po pěti minutách hosté zahrávali rohový kop a po nedůrazu domácích obránců se prosadil kapitán Pagáč a vyrovnal 1:1. Domácí poté tlačili hosty před pokutové území a z obrovského tlaku vytěžili druhou branku. Jakub Kunc se prosadil v souboji jeden na jednoho a jeho střela zaplula přesně k pravé tyči 2:1. Prakticky dvě minuty na to bylo opět vyrovnáno. Pagáč se uvolnil před pokutovým územím a střelou k tyči vyrovnal. V poslední minutě první půle se dostal do úniku Struhař, ale brankář Coufalík ho zastavil faulem a sám se přitom poranil. Zkusil nastoupit do druhé půle, ale již po třech minutách hry ho musel vystřídat Bubeník. Až do 70. minuty se domácí marně pokoušeli vstřelit vedoucí branku, až se nadvakrát prosadil Rejda 3:2. V 88. minutě svítilo na ceduli 3:2 pro domácí a málo kdo čekal, že domácí tak lacině prohospodaří svůj náskok. Minutu na to prokličkoval pokutovým územím Bartošák a vyrovnal na 3:3. A v nastaveném čase fauloval stoper Michalec v pokutovém území a nařízený pokutový kop proměnil Pagáč a zkompletoval tak svůj hattrick 3:4.

Branky: Haloda, Kunc, Rejda – Pagáč 3x, Bartošák