FK Luhačovice B – TJ Sokol Rudimov 3:0 (1:0)

Domácí po dvou prohrách v úvodu soutěže potřebovali zabrat a čekal je nováček z Rudimova. Úvodní šanci zápasu si vypracovali hosté, již po dvou minutách hry a to když Skočovský vyslal do sóla Pukýše, který ovšem zamířil těsně vedle.

Poté se hosté na dlouhou dobu odmlčeli a domácí začali tlačit. První obrovskou šanci zahodil Netík, který se zjevil sám před brankářem, ale svou hlavičku zamířil vedle pravé tyče. V 25. minutě se po pěkné kombinaci dostal ke střele Jančář, ale Ocelík ji skvěle lapil. V 32. minutě již obrana hostů kapitulovala a to když se za obranou zjevil Červenka a nekompromisně zakončil 1:0. Ve druhé půli se domácí snažili navýšit svůj náskok, ale obrana hostů dlouho tlaku odolávala. Až v 62. minutě se po rohu nakrátko dostal k centru Piják a přesně posadil míč na hlavu Peška 2:0. Až po této brance se osmělili hosté. V 67. minutě se do velké šance dostal Sokolovič, ale Kuchař jeho střelu vyrazil na roh. Dvě minuty na to spálil další šanci Maňák. Rozhodnutí utkání tak přišlo v 74. minutě, po centru Pijáka si zpracoval míč Ondra Červenka a střelou z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě 3:0.

Branky: Červenka O. 2x, Pešek