První postupové komplikace Luhačovic B a prohra v Jestřabí 3:1

Poslední tým III. třídy si přesunul zápas z nedělních 10:00 na sobotních 15:00 a za nepříjemně studeného počasí Luhačovická rezerva odjížděla v nedoplněné sestavě do Jestřabí. Na úzkém a nerovném terénu se Luhačovicím pravidelně nedaří a to se potvrdilo i v tomto případě.  Nutno uznat, že shodou více okolností.

Nejprve se zpozdil začátek utkání, když domácí čekali na příchod svých hráčů, poté ještě řešil technické nesrovnalosti rozhodčí Ruman. Když se začalo konečně hrát, přišla sprcha pro luhačovické poměrně brzo. Skóre otvíral po faulu v blízkosti pokutového území z přímého kopu Gabriš. Z toho se Luhačovice ještě oklepaly velmi rychle a za několik minut srovnaly díky Ďurďovi, který se prosadil hlavou po centru z pravé strany. V té chvíli nikdo ani nepomyslel na možnost, že to bude poslední gól Luhačovic v zápase. Tlak Luhačovic se začal stupňovat a gradoval gólem po rohovém kopu, který však nebyl uznán za údajný faul Křenka. Do poločasu ještě jednou Luhačovice skórovaly, tentokrát však hlavičku Kunce přerušil praporek domácího pomezního, který byl od obranné linie asi tak blízko, jako je letos Sparta k titulu.
Druhou půli začaly Luhačovice opět aktivněji. Bartoš vyslal za obranu Ďurďu, ten byl skosen obráncem Jestřabí tak, že kontakt byl slyšet až do Štítné. Píšťalka sudího Rumana zůstala opět němá. Od té doby se hra soustředila více na osobní konflikty a souboje, což vygradovalo ve vedoucí gól Jestřabí. Po rohovém kopu Bartoš nedůrazně odkopl míč přímo na nohu útočníka domácích a ten neměl problém zakončit. Luhačovice vytáhly hru, ale recept na domácí obranu nenašly. Po přečíslení a brejku Jestřabí se skóre změnilo na 3:1 a to Luhačovice posadilo psychicky na zem. Hra byla hodně kouskovaná, ještě došlo k několika sporným situacím včetně ruky v pokutovém území Jestřabí, ale nic nevedlo k vyloženým šancím. Luhačovic tak šokovaly a hodně si zkomplikovaly cestu za postupem do okresního přeboru.

Branky: Ďurďa
Sestava: Coufalík, Zezulka, Červenka Z., Mejzlík, Michna, Kunc, Bartoš, Slezák, Ďurďa, Smištík, Křenek
Střídal: Šerý, Šůstek
Autor: Filip Bartoš