FK Luhačovice B – Šanov 5:0 (3:0)

Luhačovskou rezervu po důležité výhře v dohrávaném utkání v Trnavě čekal poprvé v jarní části soutěže na přírodní trávě Šanov. Béčku stačilo pouhých 13 minut od úvodního hvizdu, aby rozhodlo zápas.

Ve čtvrté minutě se po rohovém kopu prosadil lehkou tečí Libor Zezulka 1:0. V osmé minutě po dalším rohovém kopu dorazil míč zblízka Dan Slezák 2:0. Ve 13. minutě se na pravé straně krásně uvolnil Milan Liška, vnikl do pokutového území a jeho přihrávku uklidil do prázdné brány Patrik Indra 3:0. Domácí si vypracovali spoustu šancí, ale obrana Šanova se štěstím odolávala. Jedinou šanci si Šanov vypracoval ke konci první půle. Po dlouhém nákopu za obranu se k míči dostal Ščuglík, ale jeho střelu zlikvidoval brankář domácích. Ve druhé půli domácí tlačili a bylo jen otázkou času, kdy přijdou další branky. V 51. minutě se Slezák uvolnil ve středu pole a jeho krásnou přihrávku za obranu zužitkoval Smištík ke čtvrté brance v síti Šanova. V 72. minutě padla nejhezčí branka zápasu. Ve středu pole vybojoval míč Filip Bartoš a jeho střela z 35 metrů zaplula pod břevno 5:0. Domácí tak upevnili své vedení v tabulce.
Branky: Zezulka, Slezák, Indra, Smištík, Bartoš