FK Luhačovice – FC RAK Provodov 4:0 (2:0)

Lepší vstup do utkání si domácí asi těžko mohli představit. Již ve druhé minutě doputoval míč do pokutového území na zcela volného Hegera, který se nemýlil. Luhačovice branka nabudila a snažili se přitlačit Provodov před své pokutové území.

Po čtvrthodině hry odcentroval z pravé strany Pešek, v pokutovém území si míč našel ostrostřelec David Červenka a skluzem zavěsil 2:0. Prvních 25. minut Luhačovice hosty prakticky do ničeho nepustily. V 26. minutě domácí obrana špatně odvrátila míč, ve středu pole jej vybojoval Chalupa a bombou orazítkoval břevno. Prakticky v zápětí přišel faul domácích před pokutovým územím a následný přímý kop, Kořenek s vypětím všech sil vytěsnil na břevno! Ke konci první půle mohl ještě navýšit vedení domácích Ondřej Červenka, ale jeho hlavička jen těsně minula pravou tyč. V 53. minutě prošel středem pole Ondřej Červenka a pěknou ranou na bližší tyč zvýšil vedení domácích na 3:0. Tři minuty na to po rohovém kopu Provodova vyvezl míč Tomáš Heger a přihrávkou za obranu vybídl ke skórování Davida Červenku, který se nemýlil a definitivně rozhodl zápas 4:0. Hosté se snažili vstřelit alespoň čestnou branku, ale obrana domácích odolala až do závěrečného hvizdu.
Branky: Heger, D. Červenka 2x, O. Červenka