FK Luhačovice B – Neubuz 6:1 (1:0)

Béčko Luhačovic po výhře v Bratřejově přivítalo na domácím hřišti nováčka z Neubuze. Do první velké šance se dostali hosté po čtvrthodině hry. Do pokutového území pronikl Minařík a přihrávkou pod sebe našel Pšenku, ale jeho pokus vytáhl bravurně Kořenek.

Poté začali úřadovat domácí. Nejprve vysunul Ďurďa do sóla Slezáka proti kterému dobře vyběhl Pavlas a jeho pokus zneškodnil. O minutu na to už se domácí radovali. Ševčík obral o míč beka hostů a přihrávkou našel v pokutovém území neobsazeného Slezáka, který chladnokrevně uklidil míč k tyči 1:0. Domácí si v prvním poločase vypracovali ještě mnoho šancí, ale chyběl klid v koncovce. V závěru první půle mohli udeřit hosté. Pšenka pronikl do pokutového území, ale na jeho střílenou přihrávku těsně nedosáhl Vrba. Do druhé půle vstoupili domácí jako uragán a již po minutě hry mohl skórovat Ďurďa, ale jeho hlavička nenašla cestu mezi tři tyče. V 54. minutě se dočkali domácí uklidňující druhé branky, Pešek pronikl do pokutového území a na malém vápně našel nabíhajícího Michnu, který uklidil míč pod břevno 2:0. Hosté zcela vypadli ze hry a domácí mačkali svého soupeře před pokutové území. V 64. minutě se prosadil Ďurďa 3:0. V 71. minutě si na přetažený centr naběhl Pešek a z voleje uklidil míč do brány 4:0. O čtyři minuty na to Slezák krásně nacentroval za obranu a Ďurďa své sólo nadvakrát dotlačil do brány 5:0. Hosté se dočkali alespoň jedné branky a to v 77. minutě, Pšenka vysunul do úniku Vrbu, který obstřelil vyběhnutého Kořenka 5:1. V 83. minutě naběhl za obranu Zicha a vybídl ke skórování Ďurďu, ten nabídkou nepohrdl a zkompletoval hattrick. Luhačovské béčko tak ve dvou po sobě jdoucích utkáních vstřelilo 6 branek.
Branky: Ďurďa 3x, Michna, Slezák, Pešek – Vrba