Áčko udolalo Štítnou nad Vláří 3:2

Za krásného slunečného počasí se odehrál souboj ze spodních pater tabulky mezi celky FK Luhačovice a TJ Štítná nad Vláří.

V prvním poločase se hrálo vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách, ale branku nepřinesl. Hlavní událostí první půle byla červená karta pro Lišku, který stáhl unikajícího Davida Červenku a vyfasoval druhou žlutou a tedy červenou kartu.  Branky tak začaly padat až v druhé půli. V 47. minutě se na hranici pokutového území uvolnil Broňa Červenka a střelou k tyči nedal Vaculíkovi šanci 1:0. Štítná hrála poctivě odzadu a spoléhala se na rychlé protiútoky. A jeden jim vyšel ukázkově v 65. minutě. Po pravé straně se uvolnil Šenkeřík, předložil míč pod sebe na nabíhajícího Vaculíka, který krásnou ranou pod břevno nedal Kořenkovi šanci 1:1. Domácí inkasovaná branka nabudila k větší aktivitě a odměnou byla vedoucí branka v 74. minutě. V pokutovém území si vyměnilo míč duo Červenka D. a Červenka Ondřej, který se tváří v tvář brankáři nemýlil 2:1. Čtyři minuty na to si na propadlý míč počíhal Talaš a uklidil jej do prázdné brány 3:1. Hosté ještě zápas zdramatizovali pět minut před koncem. Na rohový kop si nejvýše naskočil Vaculík a snížil na 3:2. Domácí si svůj náskok již pohlídali a připsali si tak první tři body v jarní části soutěže.

Branky: Červenka Bronislav, Červenka Ondřej, Talaš – Vaculík 2x

ČK: 44. Liška ( Štítná nad Vláří )