Béčko si poradilo s posledním Šanovem 4:1

Domácí po ztrátě bodů v posledním zápase v Neubuzi, čekal poslední celek tabulky Šanov.

V první půli ovšem nenasvědčovalo nic tomu, že se utkaly dva týmy z opačných konců tabulky. Domácí se dostali do vedení již v 10. minutě a to kdy po rozehrání rohového kopu nakrátko našel Jelínek přesným centrem hlavu Coufalíka, který se nemýlil 1:0. Dvě minuty na to mohlo být vyrovnáno. Po zmatcích v obraně zlikvidoval sólo Gromského Coufalík. Šanov se za aktivitu dočkal vyrovnání a to v 23. minutě. Pěkný centr za obranou linii si zpracoval Gromský a uklidil míč k tyči 1:1. Domácí v první půli dobývali obranou tvrz Šanova, ale za zmínku stojí pouze dvě šance Slezáka, který v první příležitosti nastřelil tyč a ve druhé břevno. Bouře v kabině o poločasové přestávce domácí nabudila a do druhé půle nastoupil úplně jiný tým. V 50. minutě se dočkali domácí vedoucí branky po dělovce Jelínka z volného přímého kopu 2:1. Celou druhou půli se hrálo prakticky na jednu branku a to Šanova. V 59. minutě se prosadil, střelou ze střední vzdálenosti Knot 3:1. V 75. minutě se po hezké akci prosadil Zámorský 4:1 a stanovil tak konečný účet utkání.

Branky: Coufalík, Jelínek, Knot, Zámorský – Gromský