Hattrick Honzy Zámorského pomohl béčku k výhře nad Štítnou

Luhačovické fotbalové béčko po prohře v derby s Pozlovicemi čekala v domácím zápase trápící se rezerva Štítné nad Vláří.

Do utkání lépe vstoupili domácí. A to když v 5. minutě předložil míč Svoboda naběhnutému Zámorskému, který jej uklidil do sítě 1:0. Prakticky až do konce první půle se hrálo na jednu branku a to Štítné, ale dlouho se nikomu nedařilo vstřelit uklidňující druhou branku. Povedlo se to až v poslední minutě opět Zámorskému, který zužitkoval centr z pravé strany 2:0. ˇVe druhé půli využila Štítná hned svou první příležitost ke snižující brance. V 69. minutě se za obranu dostal Polášek a snížil na 2:1. Minutu na to ovšem uklidnil domácí pěknou ranou do šibenice opět Honza Zámorský a zkompletoval hattrick. Dvě minuty na to rozehrál rychle volný přímý kop Tomáš Zoubek a pěkně jej zakroutil do pravého horního rohu 4:1. V poslední desetiminutovce se dočkal branky Honza Jelínek, jehož ránu ze střední vzdálenosti propustil Struhař za svá záda 5:1. Béčko tak upevnilo svou pozici na druhém místě tabulky a dál stíhá vedoucí Příluky B.

Branky: Zámorský 3x, Zoubek, Jelínek – Polášek