Béčko rozstřílelo Doubravy 9:0!

Luhačovská rezerva měla jedno jisté. Že pokud zvítězí, tak příští týden vypukne boj o postup do okresního přeboru na hřišti zlínských Příluk.

Zápas byl od úvodního rozehrávky v režii domácí rezervy Luhačovic, málo výdané první branky utkání se domácí dočkali ihned z úvodní rozehrávky. Stejný kousek se povedl A mužsvu v úterním utkání s Provodovem. V 8.vteřině se do ještě nekoncentrované obrany vrhl D. Červenka a nekompromisní ránou k tyči z hranice cca 20. metrů zařídil vedení. Hra byla od počátku jasně v režii domácích Luhačovic, které měly další dvě až tři slušné šance k dalšímu skorování.

Poté hosté na chvilinku vyrovnali hru, ale hra se spíše odehrávala ve středu hřiště. V 18. minutě se do další šance dostal domácí D. Červenka, který navýšil svou druhou brankou stav utkání na 2:0. Již po této brance bylo zřejmé, jak se zápas bude vyvíjet nadále.

Do další šance se dostal v 25. minutě Daňo, který zařídil již třetí branku utkání. Domácí si nadále vytvářeli šance, brankové příležitosti a drželi míč na svých kopačkách. V závěru 1. poločasu se ještě nádherně trefil téměř do šibenice z hranice 16m kapitán Slezák, 4:0. O dvě minuty později opět kanonýr domácích D.  Červenka přidal svou 3. branku v utkání, a tím uzavřel prvních 45 minut hry za stavu 5:0 pro domácí.

Druhá půle se odehrávala poněkud v klidnějším tempu, již za rozhodnutého stavu. Domácí ještě v utkání přidali další své branky vstřelené Jelínkem, Zámorským, Bártkem a znovu D. Červenkou, který dal v utkání čtyři góly a byl tak nejlepším hráčem utkání. Hosté z Doubrav se do žádné větší příležitosti za celé utkání nedostali, a tak v jednoznačném zápase se těšila rezerva Luhačovic z výhry 9:0. Tím si udržela naději hrát v posledním kole na Příluku o postup do OP.