Béčko vydolovalo z Rokytnice dva body po výhře na penalty

Do utkání jsme vstoupili lépe a aktivním pohybem jsme dělali problémy obraně domácích.

Ve 14. minutě vletěl do centru v pokutovém území Svoboda a stehnem jej usměrnil za záda Ocelíka 0:1. Domácí se bohužel dočkali brzkého vyrovnání ve 23. minutě. Dlouhý aut do pokutového území propadl ke zcela volnému Goňovi, který si již věděl rady 1:1. V první půli jsme byli lepším týmem a kombinační hrou jsme několikrát překonali obranu soupeře, do dvou velkých šancí se dostal Zámorský, ale v obou případech ho vychytal Ocelík. Ve druhé půli jsme si vypracovali spoustu šancí, ale ani jednu se nedařilo zužitkovat. Domácí hrozili především nákopy za obranu a po standardních situacích. Naše obrana odolávala až do 86. minuty. Na pěkný centr z volného přímého kopu si naskočil Goňa a usměrnil jej za záda bezmocného Coufalíka 2:1. Kluci se ovšem nevzdali a po dvou minutách se dočkali vyrovnání. Po levé straně pronikl Kubala a centrem našel zcela volného Daňa, který vyrovnal 2:2. Utkání tak rozhodl pokutový rozstřel. Hned v první sérii lapil domácím penaltu Coufalík a utkání tak mohl rozhodnout ve třetí sérii Zdeněk Červenka, ovšem nastřelil tyčku. V šesté sérii za domácí selhal Goňa, který vysoko přestřelil, ale v zápětí si na pokus Zámorského počkal Ocelík a pokračovalo se tak dále. V další sérii se už rozhodlo, po dalším přestřelení branky v podání domácích si se svou penaltou poradil Kubala a vystřelil tak bonusový bod navíc.

Branky: Goňa 2x – Svoboda, Daňo

Sestava: Coufalík – Kubala, Knot, Červenka, Bartek – Svoboda (71. Daňo), Zmeškal, Vičánek, Zámorský – Michna, Slezák (78. Vladár)

TJ Sokol Rokytnice – FK Luhačovice B    2:3 p  (1:1)