Béčko po výhře ve Zlínských Loukách čekalo další mužstvo z krajského města a to SK Zlín

Úvod utkání zcela patřil domácím a od první minuty se hrálo převážné na polovině hostů.

Do prvních dvou šancí se dostal Honza Jelínek, ale v obou případech si s jeho pokusy poradil Švec. V 15. minutě si brankář hostů vybral slabší chvilku. Vyběhnul na kolmici za obranu a chtěl míč uklidit před doírajícím Křenkem, ovšem nepodařilo se mu jej zasáhnout a pro Křenka již nebyl problém míč uklidit do prázdné brány 1:0. Po půl hodině hry si na hranici pokutového území vyměnil míč Jelínek s Křenkem, který vstřelil svou druhou branku v zápase. Pověstný Hřebíček do rakve zatloukl v nastaveném čase po rohovém kopu Milan Zmeškal 3:0. V prvních minutách druhé půle se snažili hosté s utkáním něco udělat, ale dostali se jen ke dvoum slabým střelám. V 50. minutě si vzal míč Kubala prošel přes čtyři hráče a své krásné sólo zakončil čtvrtou brankou. Pět minut na to prošel po pravé straně Jelínek obešel i brankáře a přidal pátou branku. V 67. minutě se po rohovém kopu prosadil zblízka hlavičkou kapitán Zdeněk Červenka 6:0. Za hosty mohl v závěru alespoň kosmeticky snížit hrozivé skóre Zedník, ale jeho pokus vytěsnil Coufalík na roh. Domácí tak přidali třetí výhru v řadě a drží se v popředí tabulky.