Čtvrté kolo Interligy a další kuželkářské výsledky

Ve čtvrtém kole Interligy jsme zavítali na šestidráhovou kuželnu Interu Bratislava. 

Tentokrát se nepodařilo zopakovat výkon z minulého kola a tak body získali domácí. V první dvojici přehrál nejlepší hráč domácích Vlčko Markuse 603 ku 565 kuželkám, Mrlíkovi se tentokrát vůbec nevydařily plné a přenechal bod Tummovi, a tak jen Molek zachraňoval naši čest vítězstvím nad Pozsgaiem. Stav 2:1 a 55 kuželek pro domácí byla pro naše hráče studená sprcha. Ve druhém náhozu nastoupil proti domácímu Vargovi Lekeš, ale ani jemu se nedařilo a od prvních hodů „tahal za kratší konec“ takže domácí hráč získal další bod a o 46 kuželek navýšil náskok. Vaněk s Goreckým sice své soupeře porazili a získali po bodu, ale vymazat ztrátu víc jak sto kuželek se už nepodařilo. Domácí si připsali do tabulky první body za vítězství 5:3, když porazili 3428 ku 3395 kuželkám našeho družstva. Bohužel tento výkon je jeden z nejslabších ze všech dosavadních zápasů v Interlize.

Jmdivize
KK Rosice „B“ – TJ Sokol Luhačovice „B“ 5,5 : 2,5 (3193 : 3177)
V souboji záloh prohrálo naše „béčko“ v Rosicích, když nezvládlo závěr zápasu. Nejlepší výkon podal Vraťa Kunc, který porazil 573 kuželek.

O víkendu má Interliga volno a hraje se jen zápas Jmdivize, kdy naše „B“ hostí v sobotu od 10:00 hod. zálohu KK Moravská Slávia Brno.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka