Fotbalisté Luhačovic se utkali s týmem Štítné nad Vláří

Přijel k nám soupeř, na kterého jen horko těžko hledáme recept. Zápas to byl více o bojovnosti a nepřesnostech. K vidění bylo spíše mnoho soubojů a ztrát než fotbalového umu.

Štítná přijela s aktivním vysunutým napadáním a zajištěnou obranou. Zatímco my jsme se v minulých domácích kolech prezentovali kombinační hrou, tentokrát se nám vůbec nedařilo. V první půli se do zakončení dostal dvakrát Polách, ale oba jeho pokusy skončily nad brankou hostů. Švec naopak musel dvakrát zasahovat, ovšem ani jedna střela nepatřila mezi nebezpečné. Za zmínku stojí vstřelený gól hostů, který nemohl platit pro ofsajd.

Ve druhé půlce byli spíše nebezpeční hosté, ovšem v koncovce buď selhali a mířili mimo, nebo fantasticky zasáhl domácí brankář Švec. Za Luhačovice zahrozil nedůrsznou střelou David Červenka a také Polách ve slibné pozici opět mířil nad. Branka tedy v normální hrací době nepadla. 

V penaltovém rozstřelu jsme se dokázali nejprve dostat do výhody, ale bohužel 2 neproměněné pokusy v závěru znamenaly pouze bod.

Penalty úspěšné: Červenka D., Zámorský, Popelka, Kořenek, 

Penalty neproměněné: Pavlíček, Bernátek

Výsledek zápasu:

FKL vs. Štítná nad Vláří 0:1p (0:0)

Hodnocení zápasu od trenéra J. Jelínka:
“Myslím, že dnes jsme bod získali, nehráli jsme ale opět dobře a už je to k zamyšlení. Naše fotbalovost se vytratila a v bojovnosti zaostáváme snad za každým týmem. Nejsme schopni si nahrát 3 přihrávky. Kazíme i když nejsme pod tlakem, vůbec kluky nepoznávám. Musíme pravděpodobně udělat restart. Máme týden na to, abychom přišli na to, jak z toho ven.”

Hlavní partneři