Přátelský florbalový turnaj

V době podzimních prázdnin se v Luhačovicích odehrál přátelský florbalový turnaj elévů.

Na turnaj dorazilo celkem 8 týmů. Dva týmy DDM Luhačovice, dva týmy Florbalu Halenkovice, dva týmy FBC Slovácka, tým SVČ TYMY Holešov a tým SVČ Včelín Bystřice pod Hostýnem.
Hrací čas jednoho zápasu byl stanoven na 1×8 minut. Všechny týmy předváděly pěkné, rychlé akce a padala spousta gólů. Týmy hrály ve dvou skupinách. Po odehrání základních skupin přišly ošemetné vyřazovací boje. Za zmínku stojí zápas o postup do finále mezi DDM Luhačovice Červení a FBC Slováckem Pink, kdy jsme během dvou minut obraceli skóre z nepříznivých 2:4 na konečných 5:4. V koncovce na soupeřovu bránu exceloval M. Pírek, který nastřílel v tomto zápase 3 góly. Bránu pečlivě hlídal O. Humpola, který byl vyhlášen nejlepším hráčem červeného družstva.
Nejlepším hráčem našeho žlutého, mladšího, družstva byl vyhlášen M. Zicha. Naši reprezentanti obsadili pěkné 2. a 6. místo.

Zestava Červeného týmu DDM Luhačovice: O. Humpola – G, M. Máčalík – 3 góly, M. Pírek – 5 gólů,
Š. Jandora – 2 góly, V. Mituník – 4 góly, F. Doležal – 4 góly, Vojtěch Kandrnál
Sestava Žlutého týmu DDM Luhačovice: O. Martiny – G, M. Zicha – 2 góly, D. Váňa – 1 gól, E. Máčala