Augustiniánský dům otevírá meditační jurtu

Od listopadu otvírá Augustiniánský dům svým hostům meditační jurtu, prostřednictvím které nabídne originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sebe sama.

Účelem jurty je zastavit se, zaměřit se například na vědomé dýchání, nalezení duševní rovnováhy a především na svůj vnitřní svět. V přeneseném slova smyslu, lze jurtu vnímat jako „chrám ticha“, kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů. Jurta doplňuje prostředí Zahrady 6 smyslů, které je součástí areálu Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům.

„ V současné době více než kdy jindy lidé vyhledávají klid, rovnováhu těla i duše. Tímto způsobem chceme hostům nabídnout ucelenou wellness péči. Nejen na základě tohoto poznání, ale i z mé osobní zkušenosti vyústilo to, že se zrodila myšlenka vytvořit meditační jurtu. Tento prostor nevnímám jako klasickou relaxační zónu, ale osobně jej chápu jako posvátné místo, které doplňuje filosofii hotelu a původní myšlenku Augustiniánů. Realizací meditační jurty navazujeme na duchovní poslání Augustiniánského domu, které započalo před více než 100 lety,“ upřesňuje svůj záměr generální manažer Augustiniánského domu, Ing. Petr Borák, Hoteliér roku 2017.

FOTOGALERIE:

      

Hlavní partneři