Informace o kuželkářských soutěžích

O uplynulém víkendu probíhaly další z kuželkářských zápasů. Víte jak se družstvům z Luhačovic dařilo?

10. kolo Interligy

V předposledním letošním kole jsme jeli bojovat o body na jihlavskou kuželnu. Domácí nastoupili v nejsilnější sestavě a s velkým sebevědomím. Utkání rozehrávali za domácí Rychtařík s Kotyzou, v našem dresu to byli Mrlík s Juříkem. Jirka bojoval, porazil 599 kuželek, ale bohužel pro nás si Rychtařík vybral den pro svůj nejvyšší výkon sezóny  – 641, zejména díky velmi dobré dorážce /262/. Tomáš na vedlejších drahách vybojoval s Kotyzou vyrovnaný souboj, zvítězil na dvou drahách, když porazil 570 kuželek, jenže větší zkušenost soupeře, hra bez chyby a poražených 591 kuželek přinesla hostům druhý bod. Pro nás nepříjemný začátek. V prostředních dvojicích nastoupili domácí Ouhel s Braunem, proti nim Markus s Lekešem. Michal musel o vítězství urputně bojovat, zvítězil na dvou drahách, ale o zisku bodu rozhodla až poslední dráha, kde soupeře opustilo štěstí a asi i došly síly, na poražené kuželky 597 ku 588. Filip ve svém duelu tahal za kratší konec, dokázal zvítězit jen na jedné dráze, porazil 561 kuželek a to na v pohodě hrajícího Brauna nestačilo, ten dosáhl druhého nejvyššího výkonu v domácím dresu /616/. Stav 3:1 a 109 kuželek pro domácí navodil v hledišti příjemnou pohodu. Tomu možná podlehli i domácí „finišmani“ Švorba s Valíkem, s jiným přesvědčením nastoupili ale naši hráči Gorecký a Vaněk. Rosťa přehrával Švorbu a mazal kuželky z náskoku domácích, ti se rozhodli po dvou drahách ke střídání a poslali do hry Partla. Ani ten, přestože byl Rosťovi vyrovnaným soupeřem, ho nezastavil. Rosťa zvítězil na všech drahách, porazil 619 kuželek, proti 574 kuželkám domácích hráčů. Bod pro nás a z náskoku umazáno 45 kuželek. Valík nastoupil hodně sebevědomě a první dráhu vyhrál, jenže pak rozehrál Martin velký koncert. Na zbylých třech drahách jasně zvítězil, postupně mazal plusové kuželky na straně domácího družstva a zvyšoval nervozitu u domácích fanoušků. Dosáhl v našem družstvu nejvyššího výkonu – 637 kuželek, soupeř 580. Přes bojovný výkon naší dvojice se nepodařilo otočit stav v poražených kuželkách v náš prospěch. Vymazat náskok 109 kuželek na cizí kuželně je těžký úkol, naší dvojici se podařilo své soupeře přehrát o 102 kuželky. Domácí se do posledního hodu strachovali o výsledek, nakonec ale vítězství udrželi.

Konečný stav 5:3 na poražené kuželky 3590 ku 3583. 

2.KLŽ

KK Rosice „B“ –  TJ Sokol Luhačovice    7:1   (3193 : 2982)  

Ženy jasně prohrály, když nestačily na vedoucí družstvo tabulky. Jediný bod získala Lenka Menšíková, která porazila 516 kuželek a byla i nejlepší naší hráčkou.

 Jmdivize

TJ Sokol Luhačovice „B“ – KK Jiskra Čejkovice  3:5   (3232 : 3301)

Naše družstvo „B“ sehrálo smolný zápas s čejkovickými hráči. Obě družstva zvítězila ve třech duelech a tak o dělbě bodů rozhodla lepší hra hostujících hráčů do plných, kde získali potřebný náskok. 

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka