Kuželkáři hráli 12. kolo Interligy

V prvním letošním zápase jsme přivítali na naší kuželně loňského vicemistra družstvo TJ Lokomotiva Česká Třebová.

V prvních dvojicích nastoupili Markus s Molkem, proti nim Topič s Dobešem. Markus svým výkonem 596 poražených kuželek jasně přehrál Topiče /548/. V souběžně hraném duelu sehrál Molek /583/ vyrovnané utkání s Dobešem /591/, oba zvítězili na dvou drahách, ale v rozhodujícím momentu se štěstí přiklonilo na stranu soupeře a ten získal hostům první bod. Stav 1:1, ale 40 kuželek pro naše družstvo byl velmi dobrý vstup do utkání. Ve druhých dvojicích v našem dresu nastoupili Mrlík s Molkem, soupeř proti nim postavil Rumla s Havranem. Mrlík od prvního hodu jasně přehrával Rumla, zvítězil na všech drahách a celkovým výkonem 623 poražených kuželek proti soupeřovým 560 se stal i nejlepším hráčem celého utkání. Lekeš porazil výrazně Havrana na první dráze, a to se pro další vývoj utkání ukázalo jako rozhodující. Byť Havran bojoval, tak Lekeš těsné vítězství udržel, když porazil 585 kuželek proti soupeřovým 579. Stav 3:1 a 109 kuželek pro naše družstvo. Do závěrečných dvojic proti sobě nastoupili nejlepší hráči. Na naší straně Gorecký s Vaňkem, u soupeře Bína s Jirouškem. Goreckému se tentokrát nedařilom jak by si představoval, a určitě ani on nebyl se svým výkonem /578/ spokojený. Bína zvítězil náhozem 620 kuželek, získal pro hosty druhý a poslední bod. Vaněk sehrál s Jirouškem vyrovnaný duel, ale v závěru ukázal větší zkušenost a zvítězil, když porazil 591 kuželek proti 572 kuželkám Jirouška.

Konečný stav 6:2, na poražené kuželky 3556 : 3470.

Další kuželkářské výsledky:

2.KLŽ

Luhačovice – KK Blansko „B“ 3:5 3132:3142

Ženy nešťastně prohrály v duelu s „béčkem“ Blanska. Nejlepšího výkonu v utkání dosáhla Šárka Nováková, která porazila 574 kuželek.

Jmdivize

KC Zlín „B“ – Luhačovice „B“ 6:2 3060: 3054

Další smolná prohra našeho „béčka“, tentokrát se zrodila na zlínské kuželně. Nejlepšího výkonu v utkání dosáhl Tomáš Juřik, který porazil 551 kuželek.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka