Aktuality z luhačovického kuželkářského oddílu

Ve třináctém kole Interligy jsme zajížděli na kuželnu posledního celku tabulky, družstvo ŠK Modranka. Na jejich kuželně se nám tradičně daří, a tak jsme si i tentokrát věřili v zisk bodů.

Tomáš Molek zvítězil nad Bachratým na třech drahách, porazil 588 kuželek proti 573 kuželkám soupeře a získal první bod pro naše družstvo. Michal Markus jasně přehrál jak Dovičiče, tak i střídajícího Ležoviče, porazil 625 kuželek, a na to byl výkon obou soupeřů, 542 kuželek, opravdu málo. Dva body a 98 kuželek v náš prospěch, to byl velmi slibný vstup do utkání. Jirka Mrlík pokračoval ve stejném stylu jako Tomáš s Michalem, velmi dobré plné, perfektní dorážka, celkem porazil 638 kuželek a výrazně přehrál Dolnáka, který porazil jen 532 kuželek. Filip Lekeš nezačal proti nejlepšímu hráči domácích Pažitnému vůbec špatně, zvítězil na první i druhé dráze a vypadalo to, že si vítězství nenechá vzít. Jenže domácí hráč druhou polovinu duelu výrazně zpřesnil hru, obě další dráhy vyhrál a vybojoval tak první, zároveň ale jediný, bod pro domácí. Filip porazil 557 a soupeř 581 kuželek. Stav 1:3 a 180 kuželek pro nás. V poslední dvojici domácí nasadili Beránka s Mikulíkem, my proti nim Martina Vaňka s Rosťou Goreckým. Beránek dokázal první dráhu zremizovat, to bylo ale maximum možného, na dalších drahách už jeho výkon klesal, na rozdíl od Martina, který svůj výkon stupňoval, a navyšoval rozdíl v kuželkách. Díky fantastické dorážce /298 kuželek/ se jeho výkon zastavil na 669 kuželkách. Ani Mikulíkovi, který byl nejlepším hráčem domácích s výkonem 595 kuželek, nedovolil Rosťa pomyslet na vyrovnaný souboj. Od prvního hodu domácího hráče doslova drtil a po drahách 172, 169, 172, 166 dosáhl nejvyššího výkonu v utkání, a jeho celkový výkon 679 kuželek byl i nejvyšším i v tomto kole. Výkonům našich hráčů s uznáním tleskali i domácí příznivci. Konečný stav utkání 1:7, na poražené kuželky 3406 : 3756.

Další soutěže:

2. KLŽ

KK Šumperk – TJ Sokol Luhačovice 3:5 2893 : 2974

Naše ženy se dokázaly prosadit na šumperské kuželně a po zásluze si odvezly důležité body. Nejlepšími výkony se prezentovaly Šárka Nováková a Ludmila Pančochová, které shodně porazily 516 kuželek.

Jm divize

Naše „béčko“ hostilo KK Rosice „B“ a sehrálo opět jeden ze smolných zápasů. V průměrném utkání podlehlo svému soupeři 3:5, když naši hráči porazili 3189 ku 3207 kuželkám soupeře. Nejlepšího výkonu dosáhl Tomáš Juřík, když porazil 572 kuželek.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka