Kuželkářské soutěže

Ve 20. kole Interligy jsme zajížděli na kuželnu KK Tatran Sučany.

Domácí, bojující o udržení v Interlize, postavili nejsilnější sestavu. Naše družstvo, které v závěru sezóny postihují drobné zdravotní problémy, muselo nastoupit se čtyřmi juniory. V první dvojici se nedařilo Molkovi a jeho výkon 527 nestačil na Čabudu, který porazil 570 kuželek a spolu s bodem zajistil soupeři pohodlný náskok 43 kuželek. Vaněk, který je stále limitován nedoléčeným zraněním, vybojoval s Adamcem vyrovnaný duel. Domácí hráč měl v závěrech drah větší štěstí, to rozhodlo o zisku druhého bodu pro domácí a navýšení náskoku o dalších 11 kuželek. Tento nečekaný stav utkání, spolu se zaplněným hledištěm hnal domácí hráče k vidině vítězství. Jenže toto nadšení hned v druhých dvojicích hráči Luhačovice přibrzdili. Mrlík, který přehrál Bukového na třech drahách, získal jasně bod pro nás. Také druhý duel byl hodně dramatický. Juřík hrál velmi dobře a byl nejlepšímu domácímu hráči Knapkovi vyrovnaným soupeřem. Ten musel o bod hodně bojovat, nakonec rozhodly jeho větší hráčské zkušenosti. Stav 3:1, 70 kuželek pro domácí a jejich zkušení „dotahováci“ v závěrečné dvojici, navodili u domácích fanoušků vítěznou atmosféru. Jenže my jsme měli v rukávu rozhodující trumf – Rosťu Goreckého, kterému tentokrát zdárně sekundoval Lekeš. Oba své soupeře přehráli, Gorecký od prvních hodů domácího hráče Vyletela odsoudil do role diváka, svým výkonem 647 poražených kuželek, proti výkonu soupeře 573,  vymazal náskok domácích v poražených kuželkách a byl i nejlepším hráčem utkání. Lekeš tentokrát hrál odpovědně od začátku a donutil domácí po první dráze vystřídat Vereše Čechem, ale ani to nepomohlo k obratu ve prospěch domácích. Náš hráč s přehledem zvítězil na dvou drahách, celkem o 20 kuželek, a tak domácí družstvo, přestože mělo utkání dobře rozehrané, tentokrát body nezískalo. Výsledek utkání KK Tatran Sučany proti TJ Sokol Luhačovice tak dopadl 3 : 5 (3420 : 3444 na poražené kuželky).

2.KLŽ
HKK Olomouc – TJ Sokol Luhačovice  2:6  3066:3128
Naše ženy po sympatickém výkonu porazily domácí družstvo a upevnily si 4. příčku v tabulce. Nejvyšší výkony dosáhly Monika Hubíková 550 a Hana Konečná 528.

Jmdivize
„B“ – KK Orel Ivančice  7:1  3139:3104
O jasné vítězství našeho „béčka“ se postarali svými výkony hlavně Kunc 547 a Máčalík 538.

Pozvánka na víkendové utkání:

V sobotu 23.3. od 14:00 hod. v posledním domácím utkání tohoto ročníku hostíme tradičního soupeře, družstvo KK PSJ Jihlava.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka