V posledním domácím utkání Interligy kuželkáři zvítězili

Při posledním domácím utkání v letošním ročníku jsme hostili KK PSJ Jihlava. 

Družstvo bojující o udržení v Interlize přijelo vybojovat alespoň bod pro klid do posledního kola. V první dvojici se jim podařilo získat oba body, když Juřík bojoval víc s nervozitou než s Braunem, který toho využil a získal pro soupeře 72 kuželek náskok. To Vaněk vybojoval s Rychtaříkem vyrovnaný zápas, na poslední dráze se ale k soupeři přiklonilo štěstí a ten porazil celkově o 2 kuželky víc, a tím zajistil soupeři druhý bod. Překvapivý začátek utkání, jenže ve druhé dvojici si Mrlík poradil s Ouhelem, zvítězil na třech drahách, získal bod a umazal 29 kuželek ze soupeřova náskoku. Lekeš bojoval s Valíkem o každou kuželku, ale díky výborné dorážce rozhodl o svém vítězství o 9 kuželek a zisku druhého bodu pro naše družstvo. Stav 2:2 a 36 kuželek pro soupeře před posledními dvojicemi. Proti Markusovi hosté postavili Partla, který začal velmi dobře a zvítězil na prvních dvou drahách, a dával soupeři naději na zisk bodu, jenže Markus zmobilizoval síly, na třetí dráze soupeře přehrál, stejně tak na poslední a výsledek otočil v náš prospěch. Získal bod a odmazal 23 kuželek. Zlatý hřeb zápasu obstaral Gorecký v souboji s Kotyzou. Potvrdil svoji formu, zvítězil na všech drahách, porazil soupeře o 37 kuželek a stanovil stav zápasu na 6:2.

Poslední kolo tohoto ročníku odehrajeme 12. dubna na kuželně Sokola Husovice.

Další kuželkářské výsledky:

2.KLŽ
Ženy si v posledním domácím utkání poradily s „B“ Rosic, jasně zvítězily  7:1  na poražené kuželky 3180:3095. Nejlepší výkony předvedly Šárka Nováková – 556 a Hana Konečná 539.
Jmdivize
KK Jiskra Čejkovice – TJ Sokol Luhačovice  7:1 Domácí potvrdili svoje postavení v tabulce a jasně přehráli naše „B“, jediný bod získal Vraťa Kunc.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka