Jáchym Hanák skvěle zahájil sezónu ve sportovním aerobiku

Mladý luhačovický sportovec Jáchym Hanák skvěle zahájil 23. – 24. březena v Praze závodní sezónu roku 2019 ziskem zlaté a stříbrné medaile na prvních letošních tuzemských závodech ve sportovním aerobiku.

Jáchym Hanák se po roční pauze opět vrátil do závodní kategorie párů. V této závodní sezóně trénuje a závodí se čtrnáctiletou Terezkou Sečkářovou z Bzence. A hned na prvních tuzemských závodech vybojovali v těžké konkurenci třinácti závodních týmů první místo. Takto skvělý výsledek je jen odrazem pravidelné a intenzivní tréninkové přípravy, která 3-4x týdně probíhá ve Zlíně v domovském klubu MV Team UTB Zlín. Stříbrnou medailí Jáchym navazuje i na svoji stálou závodní kategorii, což jsou muži 14-16 let. A naprosto nově má pro tento rok kategorii „performace“, ve které závodí ještě se čtyřmi děvčaty. Zlato z těchto dvou kategorií si Jáchym přivezl z nedávných závodů v Belgii, kde reprezentoval jak FISAF ČR, tak ZŠ a město Luhačovice, dále svůj domovský klub MV Team UTB Zlín a společnost TVD Rokytnice.

Nejbližší příležitost, kde můžete Jáchyma a Terezku vidět naživo závodit je v Otrokovicích ve dnech 4. a 5. května, kde budou probíhat nominační závody na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa 2019.

FOTO: Úspěšná sportovní dvojice Hanák / Sečkářová spolu s trenérkou Monikou Váňovou

 

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka