Fotbalové Béčko se utkalo s Tlumačovem

Béčko FK Luhačovice se utkalo 30. 3. doma s Tlumačovem. A v zápase se dařilo.

Zápas FK Luhačovice B – Tlumačov nakonec skončil poměrně jasně 5:1 (po poločase 2:0). Jak utkání probíhalo, popsal Martin Coufalík, brankář Luhačovic B:

„Zápas byl celkem vyrovnaný. Sice jsme si vypracovali hodně šancí, ale soupeř nehrál zase tak moc špatně. Výsledek je pro Tlumačov docela krutý. Nám pomohl vedoucí gól po samostatném úniku Davida Červenky, který hned v šesté minutě prostřelil hostujícího brankáře. Tlumačov mohl vyrovnat. Po čtvrt hodině šel hostující útočník sám na mě, ale svůj únik neproměnil. Vzápětí po levé straně pronikl Ďurda do šestnáctky a prostřelil gólmana. Jinak byl první poločas docela vyrovnaný. Hosté se snažili hrát, ale jinou vyloženou šanci neměli. My jsme ještě do přestávky nastřelili Davidem Červenkou a Peškem dvě tyčky. Na začátku druhé půle se Pešek probil do pokutového území a střelou na zadní tyč zvýšil na 3:0. Tlumačovu se podařilo snížit až po chybě obrany. První střelu jsem ještě chytil, ale dorážející Šimoník už se nemýlil. Pár minut na to se po centru z levé strany od Bači prosadil hlavou Pešek a zase jsme vedli o tři branky. V závěru jsme ještě po faulu na Davida Červenku kopali penaltu a Bača svým prvním gólem za muže stanovil konečný výsledek.“

Branky: 6. a 17. D. Červenka, 47. a 73. Pešek, 85. Bača z penalty – 73. Šimoník. Rozhodčí: Vobořil. Diváci: 40.

Po utkání s Tlumačovem drží Luhačovice v tabulce skupiny C krajské 1.B třídy výborné třetí místo. Nejbližší utkání sehraje luhačovické béčko v sobotu 6. 4. od 13:30 doma proti Havřicím.