Fotbalové áčko proti Provodovu neuspělo, béčko zdolalo Havřice

Přestože v domácím utkání vedli fotbalisté A-týmu FK Luhačovice nad Provodovem o poločase díky dvěma gólům Ondřeje Červenky 2:1, nedokázali nakonec zvítězit. Provodov v druhé půli vyrovnal a penaltový rozstřel vyzněl lépe pro hosty (4:5). S remízou po základní hrací době tak nemohl být příliš spokojený trenér Jan Jelínek.

„Bohužel jsme vedení neudrželi. Remíza je zasloužený výsledek, nehráli jsme vůbec, jak jsme chtěli. Bylo to mrtvé a dovolili jsme Provodovu využít svých silných stránek. Potěšil mě pouze výkon Popelky a Ondry Červnenky. Představuju si větší aktivitu,“ poznamenal trenér.

Naopak B-týmu se v domácím utkání, které se hrálo rovněž v sobotu 6. dubna, soupeře zdolat zdařilo. Přitom o poločase byl stav utkání naopak pro domácí nepříznivý, když Luhačovice o gól prohrávaly. Nakonec ale domácí tým celkově díky třem trefám Davida Červenky a jednomu gólu Martina Kroesbergena zvítězil 4:2. Ovšem boj to nebyl jednoduchý.

„Dnes jsme hráli proti soupeři, který nevypustil žádný souboj, s čímž jsme se především první poločas těžko srovnávali. Poločasový výsledek 2:1 pro Havřice znamenal ráznou domluvu z úst hrajícího trenéra Honzy Jelínka! Do druhé půle jsme vstoupili s větším nasazením, zlepšili kombinační hru a začali proměňovat šance. Odměnou nám byly tři branky v druhém poločase,“ uvádí tým na svých facebookových stránkách.

Áčko Luhačovic se tak po víkendovém utkání v krajském přeboru propadlo s pozice lídra na druhé místo, když má ale stejně bodů jako nový vedoucí soutěže Skaštice. Béčko Luhačovic drží 1. B třídy skupiny C aktuálně také druhé místo se 34 body, soutěž vedou Nedakonice s 37 body.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka