Kuželkáři zakončili další úspěšnou sezónu, opět brali medaile

K poslednímu zápasu letošního ročníku Interligy vyjížděli luhačovičtí kuželkáři na kuželnu TJ Sokola Husovice.

Ve hře bylo v rámci 22. kola ještě druhé místo a stříbrné medaile republikového mistrovství, které se hodnotí mezi nejlepšími českými týmy soutěže.

Utkání jsme začali velmi dobře, Molek /606/ sehrál vyrovnaný souboj s nejlepším domácím hráčem Vymazalem /647/, na sousedních drahách Markus /638/ jasně přehrál Škoulu /582/. Ve druhých dvojicích bodovali oba naši hráči, i přes vyrovnaný souboj Gorecký /603/ přehrál Hendrycha /599/, to Lekeš /580/ jasně porazil Šimka /559/. Velmi příznivý stav pro nástup posledních dvojic, jenže tam se k nám štěstí otočilo zády, zraněné koleno zradilo Vaňka a tak po 65 hodech místo něho nastoupil Juřík, který bohužel tlak od dobře hrajícího Ryby /612/neustál, soupeři se podařilo získat bod a smazat náskok v poražených kuželkách. Na vedlejších drahách Mrlík /598/ vybojoval bod vítězstvím nad Mazurem /537/, a tak zápas skončil remízou 4:4. No a jelikož Rokycany zvítězily na kuželně mistra, putují tak stříbrné medaile na západ Čech, my se letos musíme spokojit s bronzovými.

Po loňských zlatých, spolu s mistrovským titulem ČR a bronzovými medailemi z Interligy, tak již čtvrtý rok pokračujeme v zisku některých z medailí.

Další kuželkářské výsledky

2.KLŽ

Jiskra Otrokovice – TJ Sokol Luhačovice  3:5 

Ženy v posledním kole zvítězily na otrokovické kuželně hlavně díky výkonům Hany Krajíčkové /590/ a Šárky Novákové /569/, které své soupeřky jasně přehrály a získaly potřebné body za poražené kuželky. 

Jmdivize

V souboji „B“ družstev zvítězilo naše nad domácím Mistřínem 5:3, hlavně díky velmi dobrým výkonům Jirky Konečného a Hvozdenského, kteří porazili 609, respektive 571 kuželek, třetí bod získal Čanda.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka