Z Hluku přivezlo fotbalové áčko tři body

První poločas se nám vydařil. Byli jsme hodě na míči a vytvořili si více brankových příležitostí.

Domácí hrozili spíše ze standardek. Do vedení jsme šli po křídelní akci. Kdy Slobodian našel před brankou Kryšpína a ten pohotově hlavou rozvlnil síť. Druhý gól přidal matador Hubáček, kdy si krásně zaběhl za obranu a míč ze vzduchu umístil do sítě domácích. Jedinou velkou příležitost si vytvořil Hluk v závěru poločasu. Kdy se jejich hráč objevil sám před Švecem, skákavý míč ovšem umístil vysoko nad bránu.
Druhý poločas začal ve stejném duchu. Hráli jsme aktivně a jen díky domácímu brankáři jsme nenavýšili skóré. Tváří v tvář na něm stroskotal Ondra Červenka, dorážku Suchého na brankové čáře zastavil obránce. Těsně se neprosadil ani Postava při jeho odvážném úniku. Třetí branku jsme přidali po přímém kopu, Hubáček našel hlavu Popelky a ten trkl míč za záda domácího brankáře. Po této brance se ovšem hra změnila. Naši borci polevili a Hluk navýšil ativitu. Za tohle byli odměněni brankou na 1:3, po krásné individuální akci. Další branka v utkání nepadla a tak bereme další tři body do jarní tabulky.

Výsledek zápasu Hluk vs. FK Luhačovice A 1:3 (po poločase 0:2)

Branky: Kryšpín, Hubáček, Popelka

Hodnocení utkání od trenér FK Luhačovice Jana Jelínka:

“První půle byla podle našich představ, domácí jsme do ničeho velkého nepouštěli a určovali jsme tempo hry. Ovšem druhá půle už nebyla dobrá. Jakoby jsme se ukolébali vlastní hrou. Po třetí brance jsme se uspali. I když soupeř vystřelil jen jednou na branku, za svou houževnatost si branku zasloužili. Domácí mě překvapili jak zvládli zápas kondičně. Pro nás poučení, že fotabl se hraje 90. minut a ne 60.“