Koupaliště Duha zahájilo sezónu

Horké dny provázející začátek června už lze příjemně trávit venku u vody. Zatímco jít se koupat přímo v Luhačovické přehradě by ještě bylo asi pro otužilejší jedince, řada místních i lázenští hosté jistě rádi využijí možnosti navštívit koupaliště Duha, které se nachází přímo nad vodní nádrží a nabízí kromě samotného venkovního koupání i zajímavé vodní atrakce.  

„Provoz koupaliště jsme zahájili v úterý 4.června od 14:00 a v první den nabízíme pro všechny návštěvníky vstup zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu,“ zve starosta Pozlovic Pavel Coufalík. Právě v katastru tohoto městysu se totiž koupaliště nachází a Pozlovice ho také provozují. Koupaliště rozjelo jubilejní 10. sezónu.

Více informací, ohledně otvírací doby i běžného vstupného je kdispozici na: https://www.pozlovice.cz/volny-cas/koupaliste-duha-1/

Kromě sezónního pozlovického koupaliště je lidem po celý rok k dispozici přímo v Luhačovicích zdejší Městská plovárna. Ta ovšem umožňuje pouze koupání pod střechou, i když v sezóně nabízí také mezi vodními hrátkami slunění na terase. Více informací o provozu a vstupném je na  http://www.plovarnaluhacovice.cz/ .

Akce v Luhačovicích

MY JIDÁŠE HONÍME
Václav Koubek
The Muzzles
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka