Vítání prázdnin s DDM Luhačovice uzavřela veselá pěnová bitva

V pátek 28. června 2019 si děti ve školeh vyzvedly vysvědčení a konečně se dočkaly prázdnin, v Domě dětí a mládeže Luhačovice jsme připravili pro všechny akci Vítání prázdnin. Ta se konala v luhačovické zámecké zahradě a byla odměnou za celoroční snažení ve škole a těch menších i ve školce.

Všechny děti dostaly u vstupného svačinku v podobě cereálních polštářků a v areálu zámecké zahrady byla pro ně připravena šifrovaná tajenka, kterou musely děti rozšifrovat. Nechyběl táborák, trampolína, zmrzlinář s výbornou grepovou zmrzlinou a žlutou sodovkou, fotokoutek „LUHABEACH“, bylo možné si prohlédnout závodní auto Mitsubishi EVO9 a vyráběli jsme bubliny všech velikostí, ale i barvili pramínky vlasů letními barvami. V 16.00 hodin přijelo litoměřické loutkové divadlo „Sváťovo dividlo“ s krásnou pohádkou O šípkové Růžence, u které děti seděly jako pěny. A na závěr byla připravena pěnová bitva, o kterou se postarali dobrovolní hasiči z SDH Luhačovice.

Jelikož nám i počasí přálo, akce se zúčastnila spousta dětí, žáků i dospělých a vládla pohodová atmosféra. Tímto bychom také chtěli poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit a už se těšíme na další rok a přemýšlíme, co pro děti vymyslíme…

 

Hlavní partneři