Luhačovičtí orienťáci pořádají v sobotu jubilejní 10. ročník LCE triatlonu

 V sobotu 3. srpna se uskuteční v okolí lázeňského města 10. ročník LCE triatlonu, který pořádá Oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice.

Závod je jako vždy určen pro nejširší veřejnost, ale samozřejmě je jako vždy počítá s tím, že velká část zúčastněných budou právě členové oddílu. Závodu se za uplynulá léta účastnili například i profesionální hasiči , nepřeberný počet úspěšných reprezentantů orientačního běhu, ale třeba také legendární iron man Petr Vabroušek. Tento ročník kopíruje trasou předchozí závody. Startuje se v 15:30 plaveckou částí, která se koná na vodní nádrži Křešov (pár kilometrů od Luhačovic mezi Loučkou a Slopným. Sraz účastníků je na místě půl hodinu před zahájením závodu.
Po plavecké části se na kolech závodníci dostanou na hřeben nad Luhačovicemi. Muži sjíždějí na Sportovní centrum Radostova, odkud znovu vybíhají zpět na hřeben a pokračují pak běžeckou částí do cíle u Koliby u Luxů v Újezdci. Ženská trasa je opět bez sjíždění k SC Radostova, depo pro kola a začátek běžecké části mají na Ovčírně. Lehčí verzi každý rok absolvují i někteří dětští závodníci či senioři.

Délka tratě:

Plavání: Muži 560 metrů, ženy 380 m.

Kolo: cca 22 km muži, 20 km ženy

Běh: 10 km muži, 8,3 km  ženy

Další informace k závodu hledejte na:

http://www.ob-luhacovice.cz/

Video z loňského ročníku: 

http://www.luhacovice.cz/28279n-video-lce-triatlon?preview=1

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka