V Luhačovicích bude mít veřejnost k dispozici bezplatné wifi pointy

Veřejnost bude mít nově možnost využít v lázeňském městě bezplatně na několika veřejných prostranstvích bezdrátové připojení k internetu.

„Chceme návštěvníkům i občanům poskytovat stále více možností vyžití, ale také lepší zázemí. K tomu v dnešní době bezesporu patří i možnost připojit se k internetu pomocí wifi. Domluvili jsme se proto se společností, která pro nás zajišťuje internetové připojení všech městských organizací optickým kabelem, aby byly v ulicích zřízeny i bezplatné wifi pointy pro veřejnost,“ informoval starosta Luhačovic Marian Ležák. Služba byla již spuštěna a bude postupně doplněno i značení.
„Wifi pointy budou označeny v nejbližších dnech přímo na veřejných prostranstvích, Technické služby zde nastříkají na chodník označení daného bodu, v jehož okolí se půjde zdarma připojit. Jsou to nejdůležitější místa, jako nádraží i s okolím, parkoviště za nákupním střediskem (Alfamarket), prostranství u pošty i radnice a nábřeží u sídla Městské policie,“ nastínil starosta.
„Věřím, že službu obyvatelé i turisté velmi ocení. Pokud se tento předpoklad potvrdí, budeme uvažovat i o rozšíření o další body na území města,“ dodal závěrem starosta Ležák. V daných bodech si tak lidé budou moci do svého chytrého telefonu například také snadno stáhnout nový unikátní zážitkový audioprůvodce Zvuková mapa Luhačovic.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka