Fotbalisté zahájili nový ročník Krajského přeboru vítězstvím

První zápas sezóny vyšel. Byli jsme aktivní, diktovali jsme tempo hry. Soupeř se spíše soustředil na pozornou obranu a brejkové situace. Bohužel jsme v první půli nepřidali druhou uklidňující branku. Největší šanci měl Postava, trefil však tyčku.

Ve druhé půli jsme vypadli z rytmu. Chybama jsme dostali soupeře do aktivity a mohlo se nám to vymstít. Hru jsme dostali zpět pod kontrolu v polovině druhé půle. Střídající Honza Zámorský nás opět nakopl. Dostal se hned do několika slibných šancí. Bohužel ani mu se nepodařilo přidat druhou branku. A tak bereme tři body za výhru 1:0, po brance Viacheslava Bykhovského, nováčka v dresu FKL.

Hodnocení od trenéra Jana Jelínka:
„Krom výpadku koncentrace z kraje druhé půle, jsem spokojený. Kluci byli aktivní, kombinovali. Proti dobře bránícímu týmu, bylo téžké se prosadit. I tak jsme mohli vstřelit další branku. Škoda, že uklidňující branka nepadla.“

První zápas sezóny odehráli také dorostenci, kteří se letos vrátili do  Krajského přeboru dorostu. Díky úspěšnému prvnímu utkání získali tři body na půdě Rožnova pod Radhoštěm.

Rožnov pod Radhoštěm – FK Luhačovice U19 1:3
Branky: Malina – Zábojník 2x, Dvořák (vlastní)